تنظیمات قالب

حالت نما
رنگ قالب
گزینش رنگ
رنگ پس زمینه:
بازنشانی

.

خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R)
خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R)
خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R) خانه دوربین سونی (Sony HXR-NX5R)

دوربین سونی (Sony HXR-NX5R)

تعداد
اضافه به علاقه مندی

مروری بر قابلیتهای دوربین Sony HXR-NX5R 

در ادامه توسعه سری دوربینهای NXCAM شرکت سونی ، دوربین HXR-NX5R  در مقایسه با دوربینهای قبلی از این سری، عملکرد تحت شبکه بهبود یافته ای را ارائه می کند و این دوربین به شما اجازه می دهد از XAVC-S 50 Mb/s   تا AVCHD/DV را ضبط کنید. این دوربین برای کاربردهای ، مستند سازی سازمانی، تصویربرداری مجالس، رویدادها، تصویربرداری در طبیعت، ورزشی و خبرنگاری مناسب است. دوربین NX5R  با فرمت  برودکست NTSC از نرخ فریم 94/59 تا 98/23 تصویربرداری می کند.  این دوربین مجهز به ارتباطات بیسیم FTP و Wi-Fi داخلی می باشد و شما را قادر می سازد تا تصاویر گرفته شده رابجای اینکه بر روی کارتهای حافظه برای ادیتورها ارسال کنید، از محل تصویربرداری طریق ارتباطات شبکه، تصاویر را برای ادیتورها بفرستید. کدک این دوربین با پشتیبانی از فرمتهای قدیمی به شما اجازه می دهد تا تصویر برداری و ویرایش کارهایتان را با پروژه های قبلی که با فرمتهای AVCHD یا حتیDV انجام شده است، نیز ادامه دهید.اگرچه این دوربین از کدکهای قدیمی نیز پشتیبانی می کند اما چیزی از قابلیتهای این دوربین کم نشده است. این دوربین دارای یک خروجی  3G-SDI است که از تصاویر فول HD با فرمت 1920 x 1080p at 59.94 fps و همچنین 1080i, 720pو همانطور که قبلا اشاره شد از فرمت720 x 480i پشتیبانی می کند.

سه عدد سنسور CMOS با اندازه 1/2.8" و یک لنز سونی G با زوم اپتیکال 20X و با زوم 40x Clear Image، تصاویری شارپ و واضح را فراهم می کند. درصورتیکه نیاز به نور بیشتری داشته باشید، یک نور LED در بالای لنز برای این منظور تعبیه شده است. صدای حرفه ای هم فراموش نشده و دو ورودی XLR که از انواع ورودی Line، mic و mic+48  (ولتاژ فانتوم) پشتیبانی می کند، بر روی این دوربین وجود دارد. کارکردهای Slow & Quick Motion امکان ضبط کردن بصورت 1080p را در نرخ فریمهای قابل انتخاب، فراهم می کند.این دوربین دو شکاف برای کارت حافظه دارد و ذخیره سازی بر روی کارتهای حافظه از نوع Stick PRO Duo  یا  SDHC/SDXCرا پشتیبانی می کند.

نورافکن  LED روی دوربین

این نورافکن بالای لنز و زیر میکروفون داخلی دوربین نصب شده است و نوری با زاویه پرتو حدود 90 درجه و دمای رنگ 5500 کلوین را تامین میکند. نورافکن دارای مجهز به دیمر می باشد و شامل  یک دیفیوزر قابل چفت کردن روی نور افکن برای نرم کردن نور خروجی است.

Wi-Fi و FTP

Wi-Fi، NFC و FTP داخلی دوربین به شما اجازه م یدهد تا تصاویر گرفته شده را همزمان با تصویربرداری برای ادیتور بفرستید، بنابراین  برای شروع کارهای پس از تولید، مجبور نیستسد کنتظر بمانید تا کار حافظه ز لوکیشن به سایت ادیت برسد.

XAVC S

دوربین NX5R می تواند با استفاده از کدک XAVC S، تصاویر با فرمت 1920 x 1080p at 59.94 fps را ضبط کند.

فرمت AVCHD

فرمت AVCHD   کدکهای ویدئویی MPEG-4, AVC/H.264  را بکار می گیرد و به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر HD را بر روی رسانه های با دسترسی اتقاقی از قبیل انواع  حافظه PRO Duo  و  SDH، ضبط کنند.

لنز G

«لنز G» ، لنزی است که بر روی سایر کم کوردرهای موفق سونی نصب شده و در صنعت دوربین به خوشنامی شهره است. در دوربین HXR-NX5R این لنز پیچیده، برای تکمیل کردن سنسور تصویر پیشرفته و فناوری پردازش تصویر این دوربین، بهینه شده است.

فیلترهای ND داخلی

دوربین HXR-NX5R به سه فیلتر ND داخلی با مقادیر 4/1، 16/1 و 64/1 مجهزشده است که به تغییر عمق میدان از طریق کنترل دیافراگم کمک می کند.

افزایش مدت زمان ضبط با دوشکاف کارت حافظه

یک قابلیت دیگر، ضبط مداوم بر روی دو کارت حافظه در شکافهای حافظه است. دوربین جدید HXR-NX5R بطور اتوماتیک بین دو کارت حافظه گردش می کند. هنگامیکه از دو کارت حافظه 32 گیگابایتی استفاده می کنید، می توانید بطور پیوسته شش ساعت تصویربرداری HD را ضبط کنید.

ویژگیها:

  • 3 x 1/2.8" CMOS Sensors
  • 1080p/1080i/720p
  • XAVC-S, AVCHD 2.0, DV Codecs
  • Integrated Wide Angle 20x G-Lens
  • 3G/HD/SD-SDI & HDMI Output
  • Dual XLR Inputs
  • Built-In LED Dimmable Light
  • Slow & Quick Motion
  • Memory Stick PRO Duo & SDXC/SDHC Cards

ادامه مطلب

محصولات ویژه

محصولی وجود ندارد

پرفروشترین ها

محصول وجود ندارد

بدون محصول مرتبطی ...

0
0