تنظیمات قالب

حالت نما
رنگ قالب
گزینش رنگ
رنگ پس زمینه:
بازنشانی

.

خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل ( Asus Pro B8230U)
خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل ( Asus Pro B8230U)
خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل ( Asus Pro B8230U) خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل ( Asus Pro B8230U) خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل ( Asus Pro B8230U)

لپ تاپ استوک ایسوس مدل ( Asus Pro B8230U)

AsusPro Advanced B8430UA فعلی بسیار شبیه به مدل قبلی است. به سختی تغییرات بصری ایجاد می شود و مواد نیز تفاوتی ندارند. سطوح خاکستری مات و لبه های تیز غالب هستند - طراحی معمولی دفتر. واحد بررسی ما مقیاس را فقط 1.6 کیلوگرم نشان می دهد و در ارتفاع فقط 21 میلی متر نازک است. با وجود وزن کم ، ثبات خوب است. سطوح مات صاف و تمیز نگهداری آنها آسان است. طرح نازک آلومینیوم در برابر فشار مقاوم است و سختی آن حساسیت به پیچ و تاب را کاهش می دهد. ما فقط می توانیم پایه (~ 2 میلی متر) را در مرکز بالای صفحه کلید دندانه بزنیم. فشار متمرکز روی درپوش باعث ایجاد امواج جزئی در صفحه می شود. پایه محکم است و قابل پیچش نیست. می توانید درب کناره ها را کمی بچرخانید ، اما باز هم اشکالی ندارد.

نوت بوک از نظر Asus بسیار قابل اعتماد است و حتی از استاندارد نظامی MIL-STD 810G پیشی می گیرد. AsusPro در مقایسه با نوت بوک های معمولی در آزمایش افت ، دو برابر ارتفاع خواهد داشت و درب آن قرار است 20٪ فشار بیشتر را تحمل کند. در یک آزمایش طولانی مدت لولاها 20000 بار باز و بسته شدند. صفحه کلید می تواند بدون آسیب به 120 میلی لیتر مایعات زنده بماند. ما با ترکیب مواد متشکل از پلاستیک و آلومینیوم قانع شده ایم و هیچ انتقادی نسبت به احساس لامسه وجود ندارد. لولاهای محکم تندرست را به حداقل می رساند اما باز کردن درب با یک دست امکان پذیر است. هیچ انتقادی به کیفیت ساخت وجود ندارد. همه چیز به خوبی متناسب است ، هیچ چیز تردید نمی کند و هیچ شکاف بزرگ وجود ندارد.
ما هنوز می توانیم یک مشکل کوچک در مدل تست خود پیدا کنیم. در ناحیه بالایی درپوش ترک کوچکی وجود دارد که بر تأثیر بصری مدل ما تأثیر می گذارد. نمی توانیم بگوییم این یک حادثه منفرد است یا یک مسئله طراحی. ما انتظار داریم که این یک حادثه منفرد باشد و یک مسئله ساخت و ساز عمومی نباشد. ما می خواهیم ذکر کنیم که ما برای این کرک امتیاز در مورد مورد کسر نکردیم.
طرح بندر پیچیده است و بیشتر اتصالات در کناره ها قرار دارند. تنها استثنا خواننده SmartCard است که در جلو و سمت راست قرار دارد. ایسوس چهار پورت USB 3.0 را به طور مساوی توزیع می کند و فاصله بین پورت های جداگانه کافی است. یکی از پورت های USB 3.0 در سمت چپ خاص است ، زیرا توسط دو اسلات کوچک برای اتصال با ایستگاه اتصال Delling AsusPro احاطه شده است. ایستگاه docking یک محیط کار تمیز ایجاد می کند و همچنین انواع بندر را گسترش می دهد. حدود 240 یورو (270 دلار پوند) خرده فروشی می کند. خریداران احتمالی باید از پورت HDMI چشم پوشی کنند ، اما در عوض AsusPro Advanced B8430UA به مینی DisplayPort مجهز شده است. کارت خوان تمام استانداردهای رایج (MMC ، SD ، SDHC ، SDXC) را می پذیرد. ما عملکرد را با کارت مرجع Toshiba Exceria Pro SDXC 64 GB UHS-II بررسی می کنیم. 250 فایل JPG یکسان از کارت بر روی هارد دیسک ما کپی می شوند و میانگین سرعت انتقال 76.2 مگابایت در ثانیه تقریباً متوسط ​​است.

تعداد
اضافه به علاقه مندی

ادامه مطلب

محصولات ویژه

محصولی وجود ندارد

پرفروشترین ها

محصول وجود ندارد

بدون محصول مرتبطی ...

0
0