تنظیمات قالب

حالت نما
رنگ قالب
گزینش رنگ
رنگ پس زمینه:
بازنشانی

.

خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل ( ASUS S301LA)
خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل ( ASUS S301LA)
خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل ( ASUS S301LA) خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل ( ASUS S301LA)

لپ تاپ استوک ایسوس مدل ( ASUS S301LA)

مورد

پرونده بسیار جزئی تغییر کرده است. دکمه شروع از راست به چپ منتقل شده است و درگاه ها کمی متفاوت هستند. درپوش نمایشگر و رویه آن از یک فلز سبک لوکس ساخته شده است و ایسوس یک ماده مصنوعی خام مشکی را برای قسمت پایین آن انتخاب کرده است.

مقاومت بسیار شگفت آور خوبی است. پایه را به سختی می توان بین صفحه لمسی و کلید فاصله به داخل فشار داد. این ماده در ناحیه بین نمایشگر و صفحه کلید کمی تحت فشار شدید جای خود را می دهد. نمایشگر به راحتی خم نمی شود و به خوبی توسط لولاها در جای خود قرار می گیرد. ورودی لمسی در بالای پنل باعث می شود تا کمی حرکت کند ، اما لولاها نسبت به مدل قبلی بسیار بهتر شده اند. اگر نمایشگر از پشت فشرده شود ، صفحه اعوجاج را نشان می دهد.

طرز کار عالی است. ایسوس از مواد با کیفیت بالا استفاده کرده و شکاف ها یکنواخت نگه داشته شده است. بنابراین ، این مدل به راحتی می تواند با گرانترین مدل ها رقابت کند.
قابلیت اتصال

ایسوس VGA-Port را حذف کرده است اما در غیر این صورت اتصال ثابت مانده است. در ابتدا فکر کردیم که این یک گام قابل تحسین به سمت اتصال مدرن است ، اما متأسفانه این تنها درگاه USB 3.0 موجود در مدل است. VivoBook دو پورت USB دیگر ارائه می دهد که از استاندارد قدیمی 2.0 استفاده می کنند.

Gigabit LAN باقی می ماند و می توان آن را بین پریز برق و HMDI در سمت چپ پیدا کرد. پورت بزرگ RJ45 دارای یک فلپ است که باید قبل از اتصال کابل باز شود. با وجود این ، پورت قوی است. فلپ کابل را در جای خود محکم می کند و کاربر را مجبور می کند تا نوت بوک را برای برداشتن آن بلند کند.
سمت راست: کارت خوان SD ، 2x USB 2.0 ، قفل کنزینگتون سمت راست: کارت خوان SD ، 2x USB 2.0 ، قفل کنزینگتون
سمت چپ: پاور ، اترنت ، HDMI ، USB 3.0 ، هدفون / میکروفون ترکیبی سمت چپ: پاور ، اترنت ، HDMI ، USB 3.0 ، هدفون / میکروفون
ارتباطات

ایسوس به قدیمی و آزمایش شده پایبند است. گیگابیت-LAN ، بلوتوث V4.0 و WLAN (استاندارد b ، g و n) گنجانده شده اند. دومی از دامنه خوبی برخوردار است و در تست ما عملکرد خوبی دارد.
موش گنجانده شده است. موش گنجانده شده است.
تجهیزات جانبی

به غیر از اطلاعات گارانتی و کتابچه راهنمای آلمان ، ایسوس پارچه ای را به همراه دارد که به کاربر امکان می دهد بسیاری از اثر انگشت های صفحه را تمیز کند. یک ماوس نیز در بسته موجود است.
نگهداری

VivoBook دارای یک باتری یکپارچه است و گزینه های بسیار کمی برای ارتقا maintenance و نگهداری ارائه می دهد. پس از باز شدن قسمت پایین با استفاده از یک پیچ گوشتی ، می توان فن و دهانه تهویه را تمیز کرد (بین لولاها قرار گرفت). تصاویر را می توان در بررسی ما از سلف یافت.
ضمانتنامه

ایسوس گارانتی بین المللی 24 ماهه را ارائه می دهد. با 80 یورو اضافی (110 دلار پوند) ، ضمانت نامه می تواند یک سال تمدید شود.
دستگاه های ورودی
صفحه کلید

کلیدها تخت هستند و در پایه آلومینیومی مدل تعبیه شده اند. طرح بندی صفحه کلید منطقی است و جای تعجب ندارد. متأسفانه ، هیچ نور پس زمینه صفحه کلید وجود ندارد. تنها کلید ویژه عملکرد در سمت چپ کلید حذف قرار می گیرد و برنامه Asus VivoBook را راه اندازی می کند.

فاصله ضربه صفحه کلید از متوسط ​​تا کوتاه است و نقطه فشار آن کاملاً ملموس است. پس از یک دوره کوتاه استفاده ، کاربر باید به راحتی بازخورد را تشخیص دهد. وسط صفحه کلید را می توان کمی به داخل فشار داد.
صفحه لمسی

صفحه لمسی 104 61 61 میلی متر (~ 4.1 2. 2.4 اینچ) درون پایه قرار دارد و با بقیه پایه کاملاً مرز است. این به سرعت واکنش نشان می دهد و خواص کشویی خوب ، اگر نه عالی داشته باشد. البته ، این همه حرکات معمول چند لمسی را تشخیص داده و به آنها امکان پیکربندی جداگانه را می دهد.

ClickPad کلیدهای ماوس جداگانه ندارد ، اما درعوض می توان آن را در هر نقطه فشار داد. این سیستم از MacBooks شناخته شده است و به آرامی توسط ایسوس در حال پذیرش است. فاصله سکته در مناطق مختلف متفاوت است و کلیک کردن روی قسمت پشت بسیار سخت است. هنگام کلیک ، نوت بوک یک کلیک بلند و در عین حال خوش صدا منتشر می کند.
صفحه لمسی

اولترابوک باید دارای صفحه نمایش لمسی باشد. مدل ما از یک مدل خازنی استفاده می کند ، که می تواند تا ده انگشت را پشتیبانی کند. به خوبی درجه بندی شده و بلافاصله به ورودی واکنش می دهد. لولاهای سفت و سخت صفحه را از لرزش باز می دارد.

تعداد
اضافه به علاقه مندی

ادامه مطلب

محصولات ویژه

محصولی وجود ندارد

پرفروشترین ها

محصول وجود ندارد

بدون محصول مرتبطی ...

0
0