تنظیمات قالب

حالت نما
رنگ قالب
گزینش رنگ
رنگ پس زمینه:
بازنشانی

.

خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل (rog GU502G )
خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل (rog GU502G )
خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل (rog GU502G ) خانه لپ تاپ استوک ایسوس مدل (rog GU502G )

لپ تاپ استوک ایسوس مدل (rog GU502G )

0 تومان
بدون مالیات
تعداد
اضافه به علاقه مندی
ناموجود

ما در چند ماه گذشته بیشتر لپ تاپ های با عملکرد کم و سبک را با گرافیک RTX بررسی کرده ایم و از بین گزینه های موجود ، ایسوس تنها کسانی بودند که با طراحی وارونه در ROG Zephyrus S GX531 خود قرار گرفتند. هر چند که با چندین فداکاری همراه بود ، به همین دلیل است که GX531 امتیاز کمتری نسبت به رقبا در بررسی ما کسب کرد.

خوشبختانه ، این با ROG Zephyrus M GU502 و Zephyrus S GX502 جدید تغییر می کند (همچنین یک سری Zephyrus G وجود دارد ، و بله ، ایسوس گردن اشتباه برای طرح های نامی را دارد).


به روزرسانی: ما زمان بیشتری را با Zephyrus M GU502 سپری کرده ایم و بررسی دقیق و برداشت های ما را در این مقاله بررسی جداگانه خواهید یافت. بررسی ما از ROG Zephyrus M15 به روز شده در سال 2020 نیز در اینجا موجود است.

برخلاف مدل های Zephyrus S ، Zephyrus M از یک فاکتور استاندارد استفاده می کند ، صفحه کلید در بالای استراحت بازو و سخت افزار زیر قرار گرفته است. ایسوس ساخت فلزی برتر را حفظ کرد ، اما GU502s کوتاه تر از مدل های GX531 است و از ترکیبی از مواد منیزیم ، آلومینیوم و پلاستیک ساخته شده ، بنابراین جمع و جورتر و سبک تر است. با وجود این ، آنها از سخت افزار بهبود یافته ، RAM بیشتری ، حافظه ذخیره سازی 2 برابر SSD و باتری بزرگتر 76 وات و همچنین یک صفحه نمایش 240 هرتزی اختیاری بهره می برند.

هرچند یک مورد جالب وجود دارد: Zephyrus M فقط با نسخه های GPU GTX 1660Ti و RTX 2060 ارائه می شود و پردازنده گرافیکی با رده بالاتر نمی تواند این قاب را داشته باشد. من این را بیشتر به دو دلیل می دانم: ممکن است خنک کننده نتواند یک پردازنده گرافیکی رده بالاتر را مدیریت کند و ایسوس احتمالاً می خواهد خطوط Zephyrus را جدا کند و S را در بالا نگه دارد ، با RTX 2070 (در GX502 ، از اینجا بررسی می شود) و گرافیک 2070/2080 Max-Q (در GX531 ، در اینجا بررسی می شود).

مقاله زیر به شما می گوید که چه انتظاراتی از سری Zephyrus M GU502 دارید ، نحوه مقایسه آن با خط Zephyrus S و برخی از نگرانی های احتمالی که باید بررسی شوند در آینده بررسی می شود (که باید در هفته های بعدی ارائه شود) ، قبل از نتیجه گیری اینکه آیا این می تواند Razer Blade 15 را به خود اختصاص دهد ، احتمالاً متعادل ترین گزینه در آوریل 2019 است.

ادامه مطلب

محصولات ویژه

محصولی وجود ندارد

پرفروشترین ها

محصول وجود ندارد

بدون محصول مرتبطی ...

0
0