تنظیمات قالب

حالت نما
رنگ قالب
گزینش رنگ
رنگ پس زمینه:
بازنشانی

.

خانه لپ تاپ استوک Razer مدل ( Blade 15 RZ09- 03289E21- R3U1)
خانه لپ تاپ استوک Razer مدل ( Blade 15 RZ09- 03289E21- R3U1)
خانه لپ تاپ استوک Razer مدل ( Blade 15 RZ09- 03289E21- R3U1) خانه لپ تاپ استوک Razer مدل ( Blade 15 RZ09- 03289E21- R3U1) خانه لپ تاپ استوک Razer مدل ( Blade 15 RZ09- 03289E21- R3U1)

لپ تاپ استوک Razer مدل ( Blade 15 RZ09- 03289E21- R3U1)

تعداد
اضافه به علاقه مندی

رقابت را با Razer Blade 15 کاملاً جدید ، که برای آزمایش محدودیت های برتری بازی های قابل حمل ساخته شده ، افزایش دهید. این عمل با گرافیک NVIDIA GeForce GTX آماده VR سریع و روان انجام می شود ، در حالی که یک پردازنده 10 هسته ای Intel Core با سرعت بالا و 16 گیگابایت حافظه بسیار پراهمیت است. به علاوه ، به لطف سرعت تازه سازی 144 هرتز و صفحه کلید دارای نور پس زمینه RGB که از فناوری Razer Chroma پشتیبانی می کند ، برای نبرد آماده است. همه اینها در یک بدنه 0.7 اینچی آلومینیومی نازک و سخت است.
سیستم های پردازنده 10 هسته ای Intel Core یک جهش بزرگ در زمینه بازی ، پخش جریانی و خلاقیت به وجود می آورند و تجربه ای روان ، دقیق و زنده را در دستگاه های بسیار قابل حمل ایجاد می کنند.
صفحه نمایش 15.6 اینچی Full HD Razer Blade که برای بازی بهینه شده است ، دارای حاشیه های فوق العاده نازک و صفحه نمایش خیره کننده لبه به لبه است که حواس پرتی را به حداقل می رساند تا بتوانید بر روی موفقیت تمرکز کنید.

سیستم خنک کننده Razer Blade از یک محفظه بخار سفارشی و مواد حرارتی پیشرفته برای اتلاف موثر و بی صدا گرما برای حداکثر کارایی و راحتی کاربر استفاده می کند.

صفحه کلید ضد شبح Razer Blade دارای کلیدهایی با نور پس زمینه جداگانه است که با 16.8 میلیون گزینه رنگی ، بازی راحت و شخصی سازی بی حد و حصر را ارائه می دهد.

با درگاه های گسترده Razer Blade ، حداکثر سه نمایشگر خارجی داشته و ماوس ، صفحه کلید ، هدست و موارد دیگر را به برق متصل کنید.

ویندوز 10 استارت آپ سریعتر ، برنامه های مورد علاقه شما و روش های جدید عالی برای انجام کار در چندین دستگاه را ارائه می دهد.

* عمر باتری از نظر پیکربندی ، شرایط کارکرد و سایر عوامل متفاوت است. حداکثر ظرفیت باتری با زمان و استفاده کاهش می یابد.

** آسیب تصادفی ناشی از جابجایی (ADH) محدود به خسارت ناشی از ریختن محصول پوشیده شده ، ریختن مایع بر روی آن یا شکستن صفحه / شیشه محصول است. یک (1) ادعای ADH یا حداکثر سه (3) تعمیر تا قیمت خرید اصلی. کسر 99 دلار برای هرگونه ادعای ADH یا در هر زمانی که مشتری تصمیم به تعویض دستگاه خود دارد (در دوره ضمانت نصب شده) اعمال می شود. از طریق https://myprotectionplan360.com/performanceguard ، با یک عامل تلفن Am Trust (888) 270-8432 یا در یک فروشگاه خرده فروشی مایکروسافت از طریق مشاور خدمات ادعا کنید.

پیشنهاد از 23 سپتامبر 2020 تا 31 دسامبر 2021 معتبر است تا زمان تأمین اعتبار. فقط در خرده فروشی و فروشگاه آنلاین مایکروسافت در ایالات متحده (به استثنای پورتوریکو) و کانادا موجود است. پیشنهاد فقط در رایانه های شخصی منتخب هنگام بسته بندی معتبر است (شامل گارانتی Performance Guard و Microsoft 365 Personal and Family). اشتراک همه خدمات برای مدت اشتراک 15 ماهه پیش پرداخت است. به حساب Microsoft و اینترنت پهن باند و یا برنامه داده نیاز دارد. ویژگی های موجود و نیازهای سیستم ممکن است بسته به دستگاه ، کشور و با گذشت زمان متفاوت باشد. برخی از ویژگی ها ممکن است به سخت افزار اضافی نیاز داشته باشند. برای نیازمندی های کامل سیستم ، به آدرس زیر مراجعه کنید: www.office.com/information. در سفارشات یا خریدهای قبلی معتبر نیست ؛ نمی تواند برای کد (های) نقدی یا تبلیغاتی منتقل شود یا در غیر این صورت از آن استفاده شود. ممکن است با پیشنهادات دیگر قابل ترکیب نباشد. تخفیف قیمت شامل مالیات ، هزینه حمل و نقل یا سایر هزینه ها نمی شود. خط مشی بازگشت Microsoft Store اعمال می شود. محصولات تخفیف خورده با کالای واجد شرایط باید در صورت بازگشت محصول واجد شرایط ، برگردانده شوند. بازپرداخت تخفیف را در نظر می گیرد. در صورت ممنوع یا محدود بودن قانون ، فاقد اعتبار است. در صورت ممنوع یا محدود بودن قانون ، فاقد اعتبار است. مایکروسافت حق تغییر یا قطع پیشنهادات را در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. محدودیت 1 پیشنهاد برای هر مشتری. موارد استثنا و محدودیت دیگری ممکن است اعمال شود.

پیشنهاد از 9:00 PST در تاریخ 15 سپتامبر 2019 تا 11:59 عصر در تاریخ 31 دسامبر 2021 معتبر است ، در حالی که لوازم آن دوام دارد. فقط در خرده فروشی و فروشگاه آنلاین مایکروسافت در ایالات متحده (از جمله پورتوریکو) و کانادا موجود است. با خرید گزینه Gaming PC در لوازم جانبی Gaming منتخب PC معتبر ارائه دهید. در سفارشات یا خریدهای قبلی معتبر نیست ؛ نمی تواند برای کد (های) نقدی یا تبلیغاتی منتقل شود یا در غیر این صورت از آن استفاده شود. ممکن است با پیشنهادات دیگر قابل ترکیب نباشد. بازپرداخت تخفیف را در نظر می گیرد. تخفیف قیمت شامل مالیات ، هزینه حمل و نقل یا سایر هزینه ها نمی شود. در صورت ممنوع یا محدود بودن قانون ، فاقد اعتبار است. مایکروسافت حق تغییر یا قطع پیشنهادات را در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. محدودیت 3 پیشنهاد برای هر مشتری. موارد استثنا و محدودیت دیگری ممکن است اعمال شود.

پیشنهاد از 1 نوامبر 2018 تا 30 مارس 2022 معتبر است ، در حالی که لوازم ادامه دارد. فقط در خرده فروشی و فروشگاه آنلاین مایکروسافت در ایالات متحده (از جمله پورتوریکو) و کانادا موجود است. پس از خرید رایانه شخصی منتخب ، فقط در لوازم جانبی انتخابی معتبر است. در سفارشات یا خریدهای قبلی معتبر نیست ؛ نمی تواند برای کد (های) نقدی یا تبلیغاتی منتقل شود یا در غیر این صورت از آن استفاده شود. ممکن است با پیشنهادات دیگر قابل ترکیب نباشد. بازپرداخت تخفیف را در نظر می گیرد. تخفیف قیمت شامل مالیات ، هزینه حمل و نقل یا سایر هزینه ها نمی شود. در صورت ممنوع یا محدود بودن قانون ، فاقد اعتبار است. مایکروسافت حق تغییر یا قطع پیشنهادات را در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. محدودیت 5 پیشنهاد برای هر دستگاه. موارد استثنا و محدودیت دیگری ممکن است اعمال شود.

در حالی که لوازم دوام دارند. فقط در کشورهای انتخاب شده در فروشگاه مایکروسافت موجود است.

در سفارشات یا خریدهای قبلی معتبر نیست ؛ نمی تواند برای کد (های) نقدی یا تبلیغاتی منتقل شود یا در غیر این صورت از آن استفاده شود. تخفیف قیمت شامل مالیات ، هزینه حمل و نقل یا سایر هزینه ها نمی شود. ممکن است با پیشنهادات دیگر قابل ترکیب نباشد. خط مشی بازگشت Microsoft Store اعمال می شود. محصولات تخفیف خورده با کالای واجد شرایط باید در صورت بازگشت محصول واجد شرایط ، برگردانده شوند. بازپرداخت تخفیف را در نظر می گیرد. مایکروسافت حق تغییر یا قطع پیشنهادات را در هر زمان به میزان مجاز قانون مجاز محفوظ می داند. موارد استثنا و محدودیت دیگری ممکن است اعمال شود.

ادامه مطلب

محصولات ویژه

محصولی وجود ندارد

پرفروشترین ها

محصول وجود ندارد

بدون محصول مرتبطی ...

0
0