تنظیمات قالب

حالت نما
رنگ قالب
گزینش رنگ
رنگ پس زمینه:
بازنشانی

.

خانه لپ تاپ استوک razer  مدل ( blade blade 15 rz09- 02886em2 microsoft)
خانه لپ تاپ استوک razer  مدل ( blade blade 15 rz09- 02886em2 microsoft)
خانه لپ تاپ استوک razer  مدل ( blade blade 15 rz09- 02886em2 microsoft) خانه لپ تاپ استوک razer  مدل ( blade blade 15 rz09- 02886em2 microsoft)

لپ تاپ استوک razer مدل ( blade blade 15 rz09- 02886em2 microsoft)

تعداد
اضافه به علاقه مندی

طراحی شده توسط Razer Chroma RGB
مدل های پیشرفته Razer Blade 15 به روشنایی هر کلید مجهز هستند که توسط Razer Chroma RGB تأمین می شود. به هر کلید می توان به صورت جداگانه یک رنگ اختصاص داد ، این امکان را برای حداکثر گزینه های سفارشی سازی و جلوه می دهد.

لوگوی Intel Core i7 10th Generation
پردازنده های 10th Gen اینتل
دهم نسل سیستم های پردازنده Intel Core یک جهش بزرگ در زمینه بازی ، جریان و خلاقیت به وجود می آورد و تجربه ای روان ، دقیق و زنده را در دستگاه های بسیار قابل حمل ایجاد می کند.

گرافیک NVIDIA Geforce RTX.
گرافیک NVIDIA GeForce RTX سری 30
با گرافیک های سری 30 NVIDIA RTX ، با استفاده از معماری نسل بعدی Ampere ، برای واقعی ترین گرافیک ردیابی اشعه و ویژگی های پیشرفته AI ، نهایت عملکرد را در بازی و ایجاد ایجاد کنید.

Razer Blade 15 در حال استفاده است
اتصال نسل بعدی
Razer Blade 15 برای تجربه کلاس دسک تاپ با گزینه های اتصال از جمله Wi-Fi 6 ، Thunderbolt 3 ، پورت USB Type-A و Type-C و HDMI بارگذاری شده است.

Windows 10 Pro.
بهترین ویندوز تاکنون
Windows 10 Home راه اندازی سریعتر ، برنامه های مورد علاقه شما و روشهای جدید بسیار خوبی را برای انجام کارها در چندین دستگاه ارائه می دهد.

* عمر باتری از نظر پیکربندی ، شرایط کارکرد و سایر عوامل متفاوت است. حداکثر ظرفیت باتری با زمان و استفاده کاهش می یابد.

15 ماه مایکروسافت 365 با قیمت 12 دریافت کنید. جزئیات را مشاهده کنید.

** آسیب تصادفی ناشی از جابجایی (ADH) محدود به خسارت ناشی از ریختن محصول پوشیده شده ، ریختن مایع بر روی آن یا شکستن صفحه / شیشه محصول است. یک (1) ادعای ADH یا حداکثر سه (3) تعمیر تا قیمت خرید اصلی. کسر مبلغ CAD 129 دلاری برای هرگونه ادعای ADH یا در هر زمان که مشتری تصمیم به تعویض دستگاه خود دارد (در طول مدت ضمانت OEM) اعمال می شود. از طریق https://myprotectionplan360.com/performanceguard ، با نماینده تلفن (888) 270-8432 یا در خرده فروشی مایکروسافت از طریق مشاور خدمات ، ادعا کنید.

پیشنهاد از 23 سپتامبر 2020 تا 31 دسامبر 2021 معتبر است تا زمان تأمین اعتبار. فقط در خرده فروشی و فروشگاه آنلاین مایکروسافت در ایالات متحده (به استثنای پورتوریکو) و کانادا موجود است. پیشنهاد فقط در رایانه های شخصی منتخب هنگام بسته بندی معتبر است (شامل گارانتی Performance Guard و Microsoft 365 Personal and Family). اشتراک همه خدمات برای مدت اشتراک 15 ماهه پیش پرداخت است. به حساب Microsoft و اینترنت پهن باند و یا برنامه داده نیاز دارد. ویژگی های موجود و نیازهای سیستم ممکن است بسته به دستگاه ، کشور و با گذشت زمان متفاوت باشد. برخی از ویژگی ها ممکن است به سخت افزار اضافی نیاز داشته باشند. برای نیازمندی های کامل سیستم ، به آدرس زیر مراجعه کنید: www.office.com/information. در سفارشات یا خریدهای قبلی معتبر نیست ؛ نمی تواند برای کد نقدی یا کد تبلیغاتی منتقل شود یا به طریقی دیگر از آن استفاده شود. ممکن است با پیشنهادات دیگر قابل ترکیب نباشد. تخفیف قیمت شامل مالیات ، هزینه حمل و نقل یا سایر هزینه ها نمی شود. خط مشی بازگشت Microsoft Store اعمال می شود. محصولات تخفیف خورده با کالای واجد شرایط باید در صورت بازگشت محصول واجد شرایط ، برگردانده شوند. بازپرداخت تخفیف را در نظر می گیرد. در صورت ممنوع یا محدود بودن قانون ، فاقد اعتبار است. در صورت ممنوع یا محدود بودن قانون ، فاقد اعتبار است. مایکروسافت حق تغییر یا قطع پیشنهادات را در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. محدودیت 1 پیشنهاد برای هر مشتری. موارد استثنا و محدودیت دیگری ممکن است اعمال شود.

پیشنهاد از 1 نوامبر 2018 تا 30 مارس 2022 معتبر است ، در حالی که لوازم ادامه دارد. فقط در خرده فروشی و فروشگاه آنلاین مایکروسافت در ایالات متحده (از جمله پورتوریکو) و کانادا موجود است. پس از خرید رایانه شخصی منتخب ، فقط در لوازم جانبی انتخابی معتبر است. در سفارشات یا خریدهای قبلی معتبر نیست ؛ نمی تواند برای کد نقدی یا کد تبلیغاتی منتقل شود یا به طریقی دیگر از آن استفاده شود. ممکن است با پیشنهادات دیگر قابل ترکیب نباشد. بازپرداخت تخفیف را در نظر می گیرد. تخفیف قیمت شامل مالیات ، حمل و نقل یا سایر هزینه ها نمی شود. در صورت ممنوع یا محدود بودن قانون ، فاقد اعتبار است. مایکروسافت حق تغییر یا قطع پیشنهادات را در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. محدودیت 5 پیشنهاد برای هر دستگاه. موارد استثنا و محدودیت دیگری ممکن است اعمال شود.

پیشنهاد شما از تاریخ 9 سپتامبر PST در تاریخ 15 سپتامبر 2019 تا 23:59 PM در تاریخ 30 ژوئن 2021 معتبر است ، در حالی که تجهیزات آخرین است. فقط در خرده فروشی و فروشگاه آنلاین مایکروسافت در ایالات متحده (از جمله پورتوریکو) و کانادا موجود است. با خرید گزینه Gaming PC در لوازم جانبی Gaming منتخب PC معتبر ارائه دهید. در سفارشات یا خریدهای قبلی معتبر نیست ؛ نمی تواند برای کد نقدی یا کد تبلیغاتی منتقل شود یا به طریقی دیگر از آن استفاده شود. ممکن است با پیشنهادات دیگر قابل ترکیب نباشد. بازپرداخت تخفیف را در نظر می گیرد. تخفیف قیمت شامل مالیات ، حمل و نقل یا سایر هزینه ها نمی شود. در صورت ممنوع یا محدود بودن قانون ، فاقد اعتبار است. مایکروسافت حق تغییر یا قطع پیشنهادات را در هر زمان برای خود محفوظ می دارد. محدودیت 3 پیشنهاد برای هر مشتری. موارد استثنا و محدودیت دیگری ممکن است اعمال شود.

پیشنهاد از 9 PM PST در تاریخ 23 آوریل 2018 تا 11:59 PM PST در تاریخ 30 ژوئن 2021 معتبر است ، در حالی که لوازم آن دوام دارد. فقط در خرده فروشی و فروشگاه آنلاین مایکروسافت در ایالات متحده (از جمله پورتوریکو) و کانادا موجود است. پیشنهاد فقط پس از خرید انتخاب رایانه یا کنسول Xbox فقط در لوازم جانبی Kingston HyperX معتبر است. در سفارشات یا خریدهای قبلی معتبر نیست ؛ نمی تواند انتقال دهنده باشد

ادامه مطلب

محصولات ویژه

محصولی وجود ندارد

پرفروشترین ها

محصول وجود ندارد

بدون محصول مرتبطی ...

0
0